Teknoloji

eFootball Cooperative Mode’u Denemeyi Unutmayın

eFootball iş birliği modu Beta testi olarak yayınlandı. Şimdi denemediyseniz, diyelim ki on gününüz daha var. Tabii bunun için oyununuzu güncellemeniz gerekecek.


İlginizi çekebilir:  1TB Xbox Series S Modeli Duyuruldu


eFootball 2023, eFootball 2022 için dönem güncellemesi olarak Eylül ayında yayınlandı. PC (Steam) platformunun yanı sıra PlayStation ve Xbox konsolları ve taşınabilir cihazlar üzerinden de erişilebilen oyun, güncellemelerle içerik anlamında birçok yeniliğe sahipti. geçenlerde yayınlandı.

eFootball İşbirliği Modu Yayında

Konami, yeni duyurusu ile yayınladığı 2.6.0 sürüm güncellemesi ile eFootball 2023 için uzun zamandır beklenen bir ortak beta testi olarak başladı. 22 Haziran 2023 Perşembe gününe kadar devam edecek testi kaçırmayın.

Çevrimiçi performansın da test edileceği betayı üçe üç Friend Match olarak oynamak mümkün olacak. Elbette söz konusu mod beta aşamasında olduğu için çeşitli hatalarla karşılaşmak mümkün ancak test sürecinde Japon yayıncı, kalıcı kalite kontrolleri de yapacak. Ayrıca oyunculardan gelen geri bildirimler ile en uygun seviyeye getirildikten sonra son sürüm ile oyuna eklenecektir.

Öte yandan sürüm 2.6.0 güncellemesi ile yetenek puanı dağıtma özelliği eklenmiş, yedek oyuncu sayısı on ikiye çıkarılmış, eFootball oyun modlarında ve Dream Team değişikliklerinde eklemeler ve iyileştirmeler yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu